addpluspedals

ADD+ Crybaby Mod

Pedala 3 adet eklentimiz oluyor.
1- Açık-kapalı konumunu belli eden On-off led ekliyoruz
2-Truebypass a dönüştürüyoruz.
3-Jimi Hendrix ve standart stock tonu arasında geçiş yapmayı sağlıyan switch ekliyoruz.

Fiyat:55tl

addpluspedals

ADD+ Boss SD-1 Mod

 Bu pedal TubeScreamer tabanlı bir pedaldır. Bu yüzden pedalı tube screamer veya fulldrive2 pedalına dönüştürmek oldukça kolaydır. SD-1 e iki farklı mod yapıyoruz. Birinde pedal TS diğerinde Fulldrive2 ye ton olarak yaklaştırılıyor. Yandaki switch'lerden birisi boost diğeride a-simetrik ve simetrik drive modları arasında geçiş yapmanızı sağlıyor. (55tl)
( Fotoğrafdaki sd-1 ayrıca truebypass yapılmıştır. )

addpluspedals

ADD+ Boss DS-1 Mod

Pedalın yanındaki switch sayesinde iki farklı drive modu oluyor. Biri sert bir overdrive diğeri ise klasik bir distortion şeklindedir. Stock haline göre gereksiz buzz soundunu daha smooth bir drive a dönüştürüyoruz. Bu sayede solo için daha kullanışlı bir haline geliyor.(55tl)

addpluspedals

ADD+ Boss MT2 Mod

3 farklı drive modu eklediğimiz bu pedalda sol yandaki switch üst konumdayken stock haline göre parlak (presence leri artmış) ve harmoniklere çok daha rahat cevap veren bir konumda oluyor. Switch en alt konumda iken basları güçleniyor. Orta konumda lambalı anfilerdeki gibi non clipping'le sıcak bir distortion tonları sağlıyor. Yapılan mod sonucu EQ ayarları stock haline göre daha kararlı ve etkin hale getiriliyor. Bizce kattığımız en önemli fark. Stock halinde pedalın power akorlarda gerçekleşen dip sesleri ve tel hışırdamaları yok edilip daha temiz bir ritim tonu elde etmenizi sağlamış olmamız. (55tl)

addpluspedals

ADD+ Rat Mod

RAT mod: Sağ tarafına 4 konumlu komitatör. Sol tarafta 3 konumlu switch ekleniyor.Bu mod sayesinde 9 farklı sound elde edilebiliyor.
3 konumlu switch - Clipping şeklini değiştiriyor.( hardclipping, none, softclipping)
4 konumlu komitatör clipping diyotlarını değiştiriyor.
Ücret 55tl.

Eski modelleri truebypass değildi. Eğer pedalınızda 9 bacaklı switch yoksa değiştirerek truenypass a dönüştürüyoruz.

addpluspedals

ADD+ Ibanez TS-9 Fulltone Fulldrive2 Mosfet mod

İbanez TubeScreamer Fulltone Fulldrive2 Mosfet mod :
Fulldrive2 pedalı normalde Tube Screamer modifiyesi bir pedaldır. Fulldrive2 pedalında 4 farklı drive soundu vardır. Pedalın üzerindeki 2 switch sayesinde bu tonlar arasında geçiş yapılır. Bunlardan biri tamamen TS soundudur. Yandaki resimdeki TS de fulltone daki bu iki switch'i ekledik. (55tl)
(Ayrıca truebypass yapımıştır.)

addpluspedals

ADD+ Boss TR-2 Mod

Tizlerinin biraz mat olması sorunu çözülüyor. Pedalın açık olması konumunda gerçekleşen volume düşme sorunu gain knob u eklenerek çözülüyor.
(55tl) 
(Fotoğrafdaki tr-2 ayrıca truebypass da yapılmıştır.)

Address

Halitziya Bul. No:72 B04
Taner işhanı Çankaya
İzmir / TURKEY

Contacts

Email: ati_tan@yahoo.com
info@addpluspedals.com
CELL: + (90) 535 960 84 33
PHONE: +(90) 232 445 00 10

Language